Traktor

Shitet nga: sadik 15 Mar 00:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Shitet traktori ne gjendje te rregullt me dokomenda te rregullt traktori 533 dhe. 560
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim