Traktori

Shitet nga: Xhevdet 13 Shk 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Shitet traktori ne gjendje shum te Mir Pune I sa po ardhur nga zvicrra per me shum informata kontaktoni ne nr ton te telefonit 044606694
045903082 dhe viber
+41793848058
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim