Traktori me kerr dhe tanira

Shitet nga: Bajrush 14 Gsh 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Shitet traktori imt 533 me kerr dhe tanira jon te pa perdorur
Bojm ndrrim me imt 560
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim