Traktorr 560

Shitet nga: Fehmi Ajeti 19 Tet 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Traktorr -60 dizel , shum n gjendje t mir
Qmimi : 3500 euro bejm dhe ndrrime per me shum infermata kontaktoni n nr: 045649802
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim