Universal 445

Shitet nga: Fidan 26 Tet 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
Traktori esht ne gjendje te rregullt pune, me perjashtim te allanserit qe nganje her nuk perqon energjin dhe duhet perseritur per te vere ne funksion motorrin. Motorri, Karoseria, Gomat dhe gjitha pjeset e nevojshme jane ne gjenjde te rregullt. Dhe ka vetem 779 Ore pune dhe eshte 4x4 qe favorizon si mjet pune per bujqesi. Qmimi esht Ofert me mjetet per lavertari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim