Zetor 8011

Shitet nga: Emir 13 Pri 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
shitete traktori ne gjendje shum te mir teknike posedon plugjt rotullues shum pak t Perdorur dhe posedon edhe lugen per ngarkim
130 kuaj fuqi i i inportuar nga Qekia shitet ugjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim