anik

Shitet nga: besim 08 Dhj 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
shitet traktori imt 58 ne gjendje te mir goma te reja me frenim te mir mekanik si dhe ndrohet me trak.me te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim