shitet traktori

Shitet nga: traktori 10 Dhj 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
shitet traktori ne gjendhe shum te mir 4:4 dhe mundsi ndrrimi edhe me vetura flm per mir kuotim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim