traktor 533 i lir dhe shum i mir

Shitet nga: mentori 04 Shk 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
shes traktorin 533 ne gjendje te mir punen e ka perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim