traktor

Shitet nga: leotrim 10 Shk 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Traktorë
shes traktori gjerman ka 4 klipa esht pa uji dhe esht ne gjendje te rregull pune per ma shum na kontaktoni ne tel 045465370 ose ne viber 049269360 numri ipkos ka viber qmimi 2500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim