Kamion iveco

Shitet nga: Florim 09 Gsh 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Eshtë kamjonet iveco e sapo ardhur nga zvicrra viti prodhimit 1997 ka vetem nje rigjistrim e sapo rigjistruar eshtë turbo diesel ka 7ulse dupllo kabin ka gomat te reja eshtë ne gjendje te shkelqyeshme dhe ka 125000km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim