Kampshtepiz - Autokamping

Shitet nga: Rema 22 Krr 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR   1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Kampshtepiz e posardhur nga Suedia, me gjitha gjerat ne rregull, me instalim elektrik, me nxemje, airconditionin, kuzhine me gjerat percjellese si ne foto, dhomen e gjumit mund te transferohet ne dhome ndeje,, dhomen ndeje munde te transferohet ne dhome gjumi, fjetje per 7 persona, 5 te rritur dhe 2 femije, ka Wc, frigorifer, televizor me satelit, dvd radio, ka ndriqim 12V. Shporetin me rrym edhe me gaz.
Gjatesia mrenda esht 5 metra dhe gjersia 2.20 metra
Jam nga Ferizaj, por te Dielen jam ne treg te Prishtines.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim