Kampshtepiz

Shitet nga: muhabiu 04 Qer 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Ferizaj
,,,,autokamping i importuar nga zvicer, ka te instaluar sistemin elektrik , ventilimin, nxemjen me rryme. kuzhine te paisur me shporet, frigorifer me rryme dollape te mjaftueshem per ene, dy dhoma gjumi njera e mbyllet me dere rreshqitese njeherit transformohet ne dhome ndeje, sistemi i frenimit me servo rritje per tatepjeteza te rrezikeshme
tv,dy qeshme uji njera ne kuzhin tjetra ne dhomen e fjetjes,posedon oren e rryme dhe siguresat e veqanta per siguri rreziku,kuzhina adaptohet edhe ne dhome fjetjes edhe ne dhome qendrimisistemin e ujit dhe te rrymes mjafton vetem dy minuta per lidhje dhe gjithqka eshte gati,si dhe posedon sistemin e ndriqimit kur mungon rryma pa gjenerator ,kurse gjeneratori i blere ne zvicer i pa perdorun etj etj me hollesishte ne tel 044 117 487 ,ose 044117487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim