Kampshtepiz

Shitet nga: kanpshtepiza 23 Mar 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
shitet kamshtepiza e perdorur me qmim te volitshem.

kamshtepiza ka dhomen e gjumit kuzhinen dhe dhomen e dites, ka shtes shatorin e cila montohet ne kamshtepiz, per qdo informat mund te kontaktoni ne kete nr, 044 279 691
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim