Kanping fiat ducato 2.5 dizel

Shitet nga: Qail 21 Sht 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shtepiza mund te shofet ne gjdo koh dhe teknikisht asht ne gjendje te rregullt dhe asht i doganum me tabela rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim