i doganuar i ardhur nga zvicra

Shitet nga: naim 10 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes kampingu n3 gjendje shume te mire teknike dje optike.kampingu ka dogane dhe regjistrim.deri ne tetor 2016.esht i kompletuar per 4 persona.ka kizhine gjera tjera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim