AUTOPJES&SERVIS IVECO 'HYSI'

Shitet nga: Iveco Dje 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shesim pjes per kamioneta dhe kombi iveco deri 3.5t te reja dhe te perdorura, bajm servisimin e kamionetave dhe kombi iveko .
Gjindemi ne magjistralen Ferizaj Prishtin ne km e 3te perball firmes ET COM.
+37744201944 mobil viber
Ma posht mos lexo jan pa vlefshme.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
...
.
..
...
.
.
.


Benz opel vectra zafira sharon tauran mercedes wv vw golf 1 2 3 4 5 6 7 e klese 190 200 250 220 300 320 350 traktor mobile kuzin gjp japan bandash menjaq turbin matorr bicikel ford tranzit fiat dukato peugeot boxer kaftorr kamin frigotifer pasqyre kali lop dyer dritare alomin hekur auspuh goma boshpump acepump dru pem perime drita shtopa kompjuter market
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim