Mercedes 190 per pjese

Shitet nga: Meriton 17 Gsh 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Mercedes 190 per pjes me marrvwshj3 motori ne gjendje te rregullt goma te mira shtopa drita vetem krovi dhe dyrt anash te domtuara vetura gjindet ne softaj per me shum informata na kontaktoni ne 045579907
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim