Motorr per PEUGEOT CITROEN vetem 40 mij km

Shitet nga: Auto Servis NIKI 31 Krr 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

765 EUR

Komuna: Ferizaj
Matorr per PEUGEOT 206 207 307 CITROEN C1 C2 C3 etj 1.4 HDI-me I te gjelbert i kompletuar me gjithqka me 60 mi km te kaluara te garantuara i ardhur nga suedia bejm dhe montimin
Dhe shum pjes te tjera per te gjitha veturat
044-273-962 044-450-609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim