Opel Vectra 2.0

Shitet nga: Egzon 31 Tet 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Shitet Opel Vectra 2.0 e vitit 1992

Vetura është në gjendje të rregullt, motor Ecotec, full injection edhe GT e plotë, fellne e mira dhe rrotat në gjendje të mirë.

Vetura është e çlajmëruar.

Çmimi është me marrëveshje

Kontaktoni në

045-696-912
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim