Pjese per BMW çmime te volitshme si dhe servisim

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Auto Ensari 30 Mar 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pjese per bmw E36 E38 E39 E46
Hauba per E36(delfin)
Hauba per E39 (5 series )
Hauba per E38 (7 series)
Dyer xhama brava te dyerve per E36 , E39 , E46 ( limozin dhe cabrio )
Fare (dritë te para ) per E36 me llupa E39 , E46 , E65 ( 7 series 2004-) X5 shtopa etj
Motor per bmw E46 2.0 turbodizell
Motor per BMW E39 2.5 TDS
Krena te timonit per E36 delfin (hidraulik)
Krena te timonit per E46
Krena te Timonit per E39
Turbina te TDS E34-E39
Fara per audi a4 95-2000
Shtopa per Audi a4 95-2000
Pashqyre audi a4 95-2000
Lladnjak komplet i ujit i klimes Audi a4 passat golf 4 etj
Lladnjak te klimav , cilindera te frenav , krena te timonit etj si dhe pjese te reja per me shume kontaktoni , Cmime te volitshme
+377 44 132 163
AUTO PJESË SERVIS ENSARI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim