Motocikleta skuter pjes dhe bej riparimin e

Shitet nga: Agim 23 Tet 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Rregulloi motocikleta skutera kam pjes dhe fjithashtu motosharra druri etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim