Motorr

Shitet nga: Valon Kerqeli 13 Maj 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Motorrit i duhet pastrimi i Karburatorit dhe nderrimi i Kandeles .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim