SHES MATORRIN E VOGEL

Shitet nga: 045403368 16 Jan 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Ferizaj
Shes Matorrin e vogel 49cc osht i ri shum pak i perdord bojm dhe ndrrim
Vetem qmimi mendrrim tjeter osht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim