Yamaha SR 125 Chopper

Shitet nga: em 18 Mar 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 199 EUR

Viti: 1996
Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Chopper/Coustom
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: SR125
Shes Motorrin Yamaha SR 125

asht i ardhun nga zvicrra, posedon gjithat dokumentet dhe ka doganen etc te pagume.

punon si sahat dhe asht ne gjendje te rregullt.

per ma Shum informata
044 949 240
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim