Moto Kros 600cc -86

Shitet nga: naimi 26 Mar 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Kros/Enduro
shitet matorr kros 600 kubik viti 18.04.1986 yamaha TT600 ne gjendje te rregullt shum imir ka dhe librezen pres bleres serioz per mashum info 044677468?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim