Motorr full kros -00

Shitet nga: full kros 02 Qer 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Kros/Enduro
Shes motorin suzuki fullkros.125 kubik
kam dhe nje rezerv per pjes 125 kubik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim