YAMAHA 125cm -95

Shitet nga: Arbulon 01 Mar 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Kros/Enduro
Shes motorr Yamaha 125cm ne gjendje shume te mire i
po sa ardhur nga Zvicrra dhe i doganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim