shes Mini Motorrin 50 cc R1

Shitet nga: Ridvan 12 Gsh 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Kros/Enduro
Shes Nje Mini Motorr R1 Sport Esht me Fuqi te madhe esht pak i perdorur Per me Shum Informata Na kontaktoni Ne Tel:044357854 esht Me Shpejtesi Automatike
Dhe Viber +37744357854 Nderrim Me Iphon 5s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim