Skuter peugote 49cc

Shitet nga: Gezim 16 Gsh 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Viti: 2008
Komuna: Ferizaj
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 50cc
Shitet skuteri peugote 49 kubik ne gjendje te rregullt me lladnjak me dy diska ne frenim. I ka dokumentat librezen dhe doganen e paguar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim