Dy skutera

Shitet nga: skender 20 Gsh 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Aprilia
Modeli: RS125
Jan ne gjendje terregullt punojn shum mir dhe jan sport ekstra baj ndrrim edhe me naj golf dysh tmir qysh tom konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim