Piaggio X9

Shitet nga: naim 22 Gsh 20:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 2004
Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Piaggio
Modeli: X9
Shitet GrandSkuter per arsye se ska kush e vozit esht ne gjendje te rregullt i ardhur nga zvicrra esht i duganuar dhe i regjistruar RKS 250cc per me shum informata kontaktoni ne numrin 044-772-410.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim