SKUTER 49 KUBIK , HONDA -00

Shitet nga: motorr 01 Pri 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   330 EUR

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Skuter
SHITET SKUTERI 49 KUBIK , HONDA , ESHTE NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE OPTIKE . POSEDON TE GJITHA DOKUMENTAT DHE ESHTE I DOGANUAR .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim