Skuter Peugot

Shitet nga: Kastriot 16 Mar 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Skuter
Skuter Peugot shitet ose nderrohet me ndonje Samsung galaxy s4 ose me iphone 5
Skuteri esht shum i shpejt dhe ka 125 kubik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim