Skuter mondial -08

Shitet nga: remzi 13 Pri 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Skuter
Shitet skuteri 150 cc ne gjendje te rregullt punon super dhe ngre fort asht ks regjistrim ska dokumenta ne rregull ulen e ndrrum me tjeter sen jooo veq me KROS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim