Skuter yamaha beluga 125 kubik -94

Shitet nga: dardan 02 Pri 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Skuter
Shitet yamaha beluga ne gjendje te mire. Akumulatori nuk I punon. Perndryshe eshte ne gjendje te rregullt pune.Me te vie edhe korniza e te njejtit model, i cili ka vetem karburatorin, gomat dhe llamellen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim