Yamaha 125cc viti 1999

Shitet nga: Arbnor 07 Pri 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   600 EUR

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Skuter
Yamaha 125c viti i prodhimit 1999 ftofjen me uje posedon dhe flutr per ftofje ne gjendje te rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim