Yamaha xq125 cc

Shitet nga: Yamaha 24 Mar 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 2002
Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Skuter
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: TMAX
Shes skuterin yamaha 125cc 2002 ngjendje trregullt i punojn te gjitha senet me drita me krejt dhez nqels goma te reja posedon dokumenta si dhe tabelen ks osht ne emer te djellza kolgecit motorri osht per marakli i vetmi nkosov
Bleres serioz 045283839
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim