motorr skuter.

Shitet nga: asllani 16 Shk 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Skuter
shes motorrin ne xhendje te rregullt.asht i doganuar.dhe baj nrrim neja gollf.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim