Motor honda x R

Shitet nga: burimi 25 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Viti: 1996
Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Honda
Modeli: FMX650
Motori eshte i inportuar nga zvicra eshte i qlajmruar eshte i rregulluar special ka dhe 3 goma rezerve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim