Motor honda 750 cm -87

Shitet nga: Senadi 07 Pri 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Sportiv
Shitet dhe ndrrohet me kerr motorri ka vetem doganen e paguar esh
750 cm nuk eHt vozit ne kosov per ma shum ne tel 045-48-48-52
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim