Suzuki fr 600r

Shitet nga: warlock 18 Pri 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Sportiv
shitet suzuki rf 600r 97 ps gendje perfekte sapo i ndrum menjaqi i shpejtsive i ri servisi koplet vai,fitlera,frenat parat dhe mbatat te reja, goma e mbast 3 muj e perdorme po thuajse e re shum sende extra xenone light mat pain extra auspu sund etje ... me ni fjal gjendje perfekte viber 049 373 347
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim