YAMAHA TZR 125ccm -97

Shitet nga: privat 18 Mar 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

799 EUR

Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Sportiv
shitet Yamaha tzr 125ccm ne gjendje shum te mir dhe te rregullt.
viti prodhimit 1997
motori eshte i ardhun nga zvicrra dhe ka dogan te pagume.

(Ne foto nuk shihen ansoret e plastikes, po i ka dhe ato)

per mashum informata kontaktoni ne

044 949 240
+4176 481 00 63
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim