Yamaha r6

Shitet nga: Fitim bajrami 10 Sht 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2001
Komuna: Ferizaj
Motoçikleta : Sportiv
Prodhuesi: Yamaha
Modeli: R6
Shes yamaha r6 , ka problem me ndrrus te shpetesive dhe pomp tbenzines eshte urgjent faliminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim