4 goma te matorrit jan te reja Dunlop 120 70 19

Shitet nga: avni 23 Dhj 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
she 4 goma te matorrit ja te reja te firmes Dunlop 120 70 18 jan 2 copa 3 25 16 esht 1 cop dhe 120 70 19 esht 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim