Bandash 26

Shitet nga: Tt 08 Mar 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shitet bandashi origjinal osht I drejt prodhim gjerman as nje grith se ka po osht pa fshi nr 044678332 viber +37745618459
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim