Fellga

Shitet nga: beni 09 Sht 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Shes fellga per audi 15 she
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim