Fellne 18 tardhura prej zvicrre me goma

Shitet nga: Valton 25 Nën 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
235/40/18 2cop
225/40/18 2cop
Ndrrim me ndonje telefon
Viber +37744648820
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim