Goma Pirelli per skuter 120/80-12

Shitet nga: Pirelli 25 Dhj 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
Te ardhura prej zvicrre ,shihen ne foto gumat jan ne gjendje te rregullt
Viber +37744597527
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim