Goma per motorr

Shitet nga: XX 01 Sht 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Goma dhe Bandazhet
goma per matorr 2 copa 17 inch good year jan te perdorura per ma shum na kontkatoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim